Naše děvčata se zúčastňují soutěží pod asociací IFMS, ve které soutěží ve dvou výkonnostních třídách:
  • výkonnostní třída "A"
  • výkonnostní třída "B"
V této rubrice se můžete dočíst o naší úspěšnosti ve výkonnostní třídě "B"
na Mistrovství ČR mažoretek!
ROK 2018
  • disciplína: miniformace baton
  • věková kategorie: seniorky
1. místo
Vítěz výkonnostní třídy B
  • disciplína: miniformace baton
  • věková kategorie: kadetky
1. místo
Vítěz výkonnostní třídy B
  • disciplína: duo-trio
  • věková kategorie: juniorky
1. místo
Vítěz výkonnostní třídy B

Karolína Melichaříková & Zuzana Špiclová
  • disciplína: sólo baton
  • věková kategorie: seniorky
2. místo
Monika Peterková
  • disciplína: sólo baton
  • věková kategorie: kadetky
2. místo
Nela Šindlerová
  • disciplína: duo-trio
  • věková kategorie: kadetky
2
Karolína Konečná & Beatrice Dostálová
ROK 2017
  • disciplína: miniformace
  • věková kategorie: juniorky
2. místo
miniformace juniorky AMA 2
  • disciplína: duo baton
  • věková kategorie: juniorky
2. místo
Adéla Hartmannová & Lenka Lazarová
  • disciplína: sólo pom
  • věková kategorie: juniorky
2. místo
Klára Fabiánová
  • disciplína: sólo pom
  • věková kategorie: seniorky
2. místo
Žaneta Fojtíková

ROK 2016
  • disciplína: sólo baton
  • věková kategorie: kadetky
3. místo
Mariana Herrmann
  • disciplína: duo-trio baton
  • věková kategorie: seniorky
1. místo
Vítěz výkonnostní třídy B

Nikola Fabiánová & Klára Štěpánková
  • disciplína: duo-trio baton
  • věková kategorie: kadetky
1. místo
Vítěz výkonnostní třídy B

Soňa Chodurová & Viktorie Mathiasová & Adéla Hrubá
  • disciplína: miniformace baton
  • věková kategorie: kadetky
1. místo
Vítěz výkonnostní třídy B
  • disciplína: pódiová sestava baton
  • věková kategorie: kadetky
1. místo
Vítěz výkonnostní třídy B
  • disciplína: defilé
  • věková kategorie: kadetky
2. místo
  • disciplína: miniformace baton
  • věková kategorie: juniorky
3. místo
  • disciplína: pódiová sestava baton
  • věková kategorie: juniorky
3. místo

 
ROK 2015
  • disciplína: sólo baton
  • věková kategorie: seniorky
1. místo
Vítěž výkonnostní třídy V

Natalie Nosková AMA 1
  • disciplína: duo baton
  • věková kategorie: kadetky, juniorky
3. místo
Lenka Lazarová & Barbora Pallová AMA 3
3. místo
Tereza Mathiasová & Tereza Valíková AMA 2
  • disciplína: miniformace baton
  • věková kategorie: kadetky
1. místo
Vítěz výkonnostní třídy B

miniformace AMA 3

ROK 2014
  • disciplína: sólo baton
  • věková kategorie: kadetky, juniorky, seniorky
1. místo
Vítěz výkonnostní třídy B

Michaela Přibylová AMA 3

1. místo
Vítěz výkonnostní třídy B

Nikol Fabiánová AMA 2

2. místo
Petra Pavelková AMA 1
  • disciplína: duo baton
  • věková kategorie: kadetky
1. místo
Vítěz výkonnostní třídy B

Klára Zavadilová & Eliška Rychtová AMA 3
  • disciplína: miniformace baton
  • věková disciplína: kadetky, seniorky
2. místo
Kadetky AMA 3

1. místo
Vítěz výkonnostní třídy B

Seniorky AMA 1
  • disciplína: sólo pom - pom
  • věková kategorie: seniorky
3. místo
Beáta Vodičková AMA 1
22687773_1923438207671488_3686661679119862182_n.jpg
am.jpg
likes.jpg
p.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one