21.8.-25.8.2018 Mistrovství světa v mažoretkovém sportu, Praha, Sportovní hala Královka
Mistryně světa – Dominika Lissková a Zuzana Hájková duo-trio baton juniorky
Mistryně světa – miniformace baton juniorky
Mistryně světa – MIX stage kadetky
Mistryně světa – miniformace mix kadetky
Mistryně světa – MIX stage juniorky
Mistryně světa – miniformace baton juniorky
Mistryně světa – MIX stage seniorky
Mistryně světa – miniformace mix seniorky
I.Vicemistryně světa – Laura Lissková a Natálie Richterová duo-trio pom kadetky
I.Vicemistryně světa – Eliška Kurková a Anna Jakubcová duo-trio baton seniorky
I.Vicemistryně světa – miniformace baton seniorky
II. Vicemistryně světa – Eliška Kurková solo baton seniorky
II. Vicemistryně světa – defilé baton kadetky AMA 3
II. Vicemistryně světa – Eliška Kurková a Adéla Vilášková duo-trio 2baton seniorky
4. místo – Hana Zavadilová a Veronika Konečná duo-trio 2baton juniorky
4. místo – defilé baton juniorky AMA 2
4. místo – miniformace baton kadetky
5. místo – pódiová sestava kadetky baton
5. místo – Amálie Šteyerová solo pom juniorky
5. místo – miniformace pom kadetky
5 .místo – defilé baton seniorky
6. místo – Eliška Zimolová a Eliška Novotná mix duo-trio juniorky
6. místo – Klára Fabiánová solo baton juniorky
7. místo – miniformace pom juniorky
7 .místo – Iveta Jamnická a Klára Fabiánová duo-trio baton juniorky
7. místo – Adéla Vilášková solo pom seniorky
7. místo – Anežka a Barbora Kurečkovy duo-trio pom seniorky
7. místo – Karolína Konečná a Beatrice Dostálová duo-trio baton kadetky
8. místo – Klára Jamnická solo baton juniorky
8. místo – Viktorie Pawliková a Adéla Přikrylová mix duo-trio kadetky
12. místo – Karolína Melichaříková a Zuzana Špiclová
13. místo – Klára Štěpánková a Nikol Fabiánová duo-trio baton seniorky
14. místo – Sofie Racko solo baton kadetky
16. místo – Eliška Kurková solo 2 baton




14.6.-17.6.2018 Mistrovství Evropy, Crikvenica, Chorvatsko

Mistryně Evropy- duo 2 baton juniorky Hana Zavadilová & Veronika Konečná
Mistryně Evropy - duo 2 baton seniorky Eliška Kurková & Adéla Vilášková
Mistryně Evropy - miniformace baton seniorky (Štěpánková Klára...)
Mistryně Evropy - miniformace pom kadetky
Mistryně Evropy - mix stage kadetky
Mistryně Evropy - mix stage juniorky
Mistryně Evropy - mini mix juniorky
Mistryně Evropy - mix stage seniorky
Mistryně Evropy - mini mix seniorky
I.Vicemistryně Evropy - defilé baton juniorky
I. Vicemistryně Evropy - duo baton juniorky Dominika Lissková & Zuzana Hájková
I. Vicemistryně Evropy - mini baton juniorky
I. Vicemistryně Evropy - duo pom seniorky Barča Kurečková & Anežka Kurečková
I. Vicemistryně Evropy - kadetky defilé baton
I. Vicemistryně Evropy - duo - trio baton kadetky Beatrice Dostálová & Karolína Konečná
I. Vicemistryně Evropy - mini baton kadetky
I. Vicemistryně Evropy - pom junior mini
I. Vicemistryně Evropy - duo-trio baton seniorky Nikola Ohnheiserová & Monika Lelovská
I. Vicemistryně Evropy - grand senior pom pom stage
I. Vicemistryně Evropy - mini mix juniorky
II.Vicemistryně Evropy - duo baton juniorky Klára Fabiánová & Iveta Jamnická
II. Vicemistryně Evropy - kadetky pódiová sestava baton
II. Vicemistryně Evropy - solo 2 baton seniorky Eliška Kurková
II. Vicemistryně Evropy - solo baton seniorky Adéla Vilášková
II. Vicemistryně Evropy - defié baton seniorky
II. Vicemistryně Evropy - Eliška Zimolová & Eliška Novotná
4. místo - Viktorie Pawliková & Adéla Přikrylová
5. místo - miniformace baton seniorky (Fojtíková Žaneta...)
4. místo - duo-trio pom kadetky - Laura Lissková & Natálie Richterová
15. místo - solo baton seniorky Eliška Kurková
19. místo - solo baton seniorky Tereza Valíková
6. místo - duo-trio baton seniorky Klára Štěpánková & Klára Pírková & Nikol Fabiánová
9. místo - duo-trio baton seniorky Daniela Danzerová & Monika Peterková
11. místo - solo pom juniorky - Tereza Jašková
11. místo - solo baton kadetky Sofie Racko
12. místo - solo baton kadetky Nela Šindlerová
8. místo - Adéla Vilášková solo pom juniorky
7. místo - duo baton juniorky - Zuzana Špiclová & Karolína Melichaříková
5. místo - solo baton juniorky Iveta Jamnická
7. místo - solo baton juniorky Klára Fabiánová
15. místo - solo baton juniorky Michaela Přibylová


19.5.-20.5.2018 Finále MČR v mažoretkovém sportu (pom-pom)

I. Vicemistryně ČR - mix stage kadetky
I.Vicemistryně ČR - mix duo-trio kadetky Eliška Novotná a Eliška Zimolová
Mistryně ČR - mix stage juniorky
Mistryně ČR- mix miniformace juniorky (Zavadilová, Konečná, Hájková, Lissková, Přibylová, Jamnická, Fabiánová)
I.Vicemistryně ČR - mix miniformace juniorky(Šindlerová, Rychtová, Melichaříková, Mathiasová, Lazarová, Chalupská, Krejčí)
Mistryně ČR - mix stage seniorky
Mistryně ČR - miniformace pom juniorky
I. Vicemistryně ČR - mix mini seniorky
II. Vicemistryně ČR - duo-trio pom kadetky Laura Lissková a Natalie Richterová
Holky děkujem!!
4.místo - mix miniformace kadetky (sloučeno s juniorskymi mini mixy)
5.místo - miniformace pom kadetky
6.místo - duo-trio pom seniorky Barča a Anežka Kurečkovy
6.místo - grand senior stage
8.místo - solo juniorky pom Amálie Šteyerová
16.místo - solo pom juniorky Tereza Jašková
20.místo - solo pom kadetky Valentýna Tichá
10.místo - solo pom seniorky Adéla Vilášková


12.5. - 13.5.2018 Finále Mistrovství v mažoretkovém sportu, Karviná

I. Vícemistryně ČR – defilé baton seniorky
II. Vícemistryně ČR – pódiová sestava baton littlekadetky AMA 4
II. Vícemistryně ČR – miniformace baton littlekadetky
II. Vícemistryně ČR –Adéla Vilášková a Eliška Kurková  seniorky duo-trio 2baton
I. Vícemistryně ČR – Hana Zavadilová a Veronika Konečná duo-trio 2baton juniorky
I. Vícemistryně ČR – miniformace baton seniorky (Zavadilová, Mathiasová, Peterková, Fojtíková, Valíková)
I. Vícemistryně ČR – Eliška Kurková a Anna Jakubcová duo-trio baton seniorky
Mistryně ČR – miniformace baton juniorky (Jamnická, Konečná, Fabiánová, Lissková, Přibylová, Zavadilová)
Mistryně ČR – Klára Fabiánová a Iveta Jamnická duo-trio baton juniorky
II. Vícemistryně ČR – Zuzana Hájková a Dominika Lissková duo-trio baton juniorky
I. Vícemistryně ČR – miniformace kadetky baton (Dostálová, Konečná, Laresová, Přikrylová, Racko, Šindlerová, Zimolová)
II. Vícemistryně ČR – defilé baton kadetky
4. místo – Sofie Racko kadetky sólo baton
10. místo – Nela Šindlerová kadetky sólo baton
22. místo – Klára Zimolová kadetky sólo baton
4. místo – Beatrice Dostálová a Karolíná Konečná duo-trio kadetky baton
16. místo – miniformace kadetky baton (Štěpánová, Šimerová, Richterová, Pawliková, Lissková, Glombová)
18. místo – miniformace kadetky baton (Adamczyková, Flídrová, Glombová, Paverová, Pokorová, Tichá, Volná)
12. místo – Michaela Přibylová juniorky sólo baton
6. místo – Zuzana Špiclová a Karolína Melichaříková duo-trio baton juniorky
12. místo – Bára Měchová a Lenka Lazarová duo-trio baton juniorky
6. místo – Eliška Kurková sólo baton seniorky
8. místo – Adéla Vilášková sólo baton seniorky
27. místo – Monika Peterková sólo baton seniorky
30. místo – Nikol Fabiánová sólo baton seniorky
5. místo – Monika Lelovská a Nikol Ohnheiserová duo-trio baton seniorky
8. místo – Nikol Fabiánová , Klára Štěpánková a Klára Pírková duo-trio baton seniorky
9. místo – Daniela Danzerová a Monika Peterková duo-trio baton seniorky
23. místo – Tereza Mathiasová a Klára Zavadilová duo-trio baton seniorky
6. místo – miniformace baton seniorky (Fabiánová, Vilášková, Kurková, Jakubcová, Pírková, Štěpánková)
6. místo – Eliška Kurková sólo 2baton seniorky
4. místo – Vanesa Melichaříková sólo baton littlekadetky
7. místo – Beáta Šustrová sólo baton littlekadetky4. místo – pódiová sestava baton kadetky
5. místo – defilé baton juniorky

5.5.-6.5.2018 Mistrovství mažoretek "B", Kladno

1. místo – miniformace baton seniorky (Zavadilová, Peterková, Valíková, Mathiasová, Fojtíková)
1. místo – miniformace baton kadetky (Buchtová, Glombová, Lissková, Pawliková, Richterová, Šimerová, Štěpánová)
1. místo – Karolína Melichaříková a Zuzana Špiclová duo-trio juniorky baton
2. místo – Monika Peterková solo baton seniorky
3. místo – Nela Šindlerová sólo baton kadetky
3. místo – Karolína Konečná a Beatrice Dostálová duo-trio baton kadetky
4. místo – Emma Kurečková pom pom solo kadetky
4. místo – Tereza Jašková pom pom solo juniorky
5. místo – Klára Zavadilová a Tereza Mathiasová duo-trio baton seniorky
8. místo – Valentýna Tichá pom pom solo kadetky
9. místo - miniformace baton kadetky(Adamczyková, Flídrová, Glombová, Paverová, Pokorová, Tichá, Volná)
10. místo – Klára Fabiánová solo baton juniorky
11. místo – Klára Zimolová a Petra Buchtová duo-trio baton kadetky
11. místo – Žaneta Fojtíková pom pom solo seniorky
12. místo – Klára Zimolová sólo baton kadetky
12. místo – Nikol Fabiánová pom pom solo seniorky
14. místo – Tereza Valíková solo baton seniorky
 

 
22687773_1923438207671488_3686661679119862182_n.jpg
am.jpg
likes.jpg
p.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one