ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

​24.8.-27.8.2016 World Championship Majorettes Sport, Praha

1. místo - kadetky AMA 3 mini mix
1. místo - juniorky AMA 2 mini mix
1. místo - seniorky AMA 1 mini mix
1. místo - duo baton kadet Ivetka Jamnická + Klárka Fabiánová
2. místo - seniorka Eliška Kurková sólo 2 baton
2. místo - duo pom kadet Adélka Hartmanová + Zuzka Hájková
3. místo - duo baton kadet Hanča Zavadilová + Amálka Šteyerová
3. místo - duo baton senior Niki Ohnheiserová + Monča Lelovská
4. místo - AMA 3 A pódiová sestava
4. místo - AMA 3 A defilé  
4. místo - sedmice baton kadetky AMA 3
4. místo - sólo pom kadet Amálka Šteyerová
4. místo - sedmice pom kadetky AMA 3
5. místo - sedmice baton juniorky AMA 2
5. místo - sólo pom junior Adélka Vilášková
7. místo - AMA 1 pódiová sestava
7. místo - sólo baton senior Eliška Kurková
8. místo - duo baton senior Eliška Kurková + Aňa Jakubcová
10. místo - duo baton junior Klárka Pírková + Adélka Vilášková
10. místo - sólo baton kadet Hanča Zavadilová
13. místo - sólo baton kadet Amálka Šteyerová
14. místo - sólo baton junior Adélka Vilášková




9.6.-12.6.2016 European Championship Majorettes Sport, Crikvenica

1. místo - AMA 3 A pódiová sestava
5. místo - AMA 2 pódiová sestava
2. místo - AMA 1 pódiová sestava
1. místo - AMA 3 A defilé
4. místo - AMA 1 defilé
2. místo - Šteyerová Amálie 
4. místo - Jamnická Iveta
5. místo - Fabiánová Klára
2. místo - Vilášková Adéla
7. místo - Pírková Klára
5. místo - Kurková Eliška
9. místo - Jakubcová Anna
13. místo - Danzerová Daniela
21. místo - Lelovská Monika
23. místo - Nosková Natálie
3. místo - Kurková Eliška
1. místo - Šteyerová + Zavadilová
2. místo - Fabiánová + Jamnická
2. místo - Pírková + Vilášková
1. místo - Kurková + Jakubcová
4. místo - Ohnheiserová + Lelovská
10. místo - Štěpánková + Fabiánová
1. místo - AMA 3 A (Scatman) miniformace
2. místo - AMA 3 A (El-sapito) miniformace
3. místo - AMA 3 B (Mimoňové) miniformace
1. místo - AMA 2 A (Formule)
9. místo - AMA 2 B miniformace
4. místo - AMA 1 miniformace
7. místo - Šteyerová Amálie solo
11. místo - Šindlerová Nela solo
5. místo - Vilášková Adéla solo
6. místo - Sobková Klára solo
1. místo - sedmice pom kadet
1. místo - AMA 3 mini mix
1. místo - AMA 2 mini mix
2. místo - AMA 1 mini mix

21.5.-22.5.2016 Finále MČR v mažoretkovém sportu, Karviná

Skupina baton AMA 3 A podio - 7. místo
Skupina baton AMA 3 B podio - 13. místo
Skupina baton AMA 2 podio - 9. místo
Skupina baton AMA 1 podio - 8. místo
Skupina baton AMA 3 A defilé - 5. místo
Skupina baton AMA 3 B defilé - 8. místo
Skupina baton AMA 2 defilé - 5. místo
Skupina baton little kadet - 8. místo
15. místo - Natálie Richterová solo baton
2. místo - Amálie Šteyerová solo baton
11. místo - Hana Zavadilová solo baton
18. místo - Iveta Jamnická solo baton
21. místo - Klára Fabiánová solo baton
23. místo - Mariana Hermann solo baton
8. místo - Adéla Vilášková solo baton
14. místo - Klára Pírková solo baton
18. místo - Anna Jakubcová solo baton
4. místo - Eliška Kurková solo 2baton
4. místo - Šteyerová a Zavadilová duo baton
9. místo - Jamnická a Fabiánová duo baton
14. místo - Chodurová, Hrubá, Mathiasová trio baton
9. místo - Pírková a Vilášková duo baton
14. místo - Konečná, Přibylová, Lissková trio baton
2. místo - Lelovská a Ohnheiserová duo baton
4. místo - Jakubcová a Kurková duo baton
14. místo - Štěpánková a Fabiánová duo baton
2. místo - sedmice little kadet
4. místo - sedmice AMA 3 A (Scatman)
10. místo - sedmice AMA 3 A (El - sapito)
12. místo - sedmice AMA 3 B (mimoňové)
2. místo - sedmice AMA 2 A
11. místo - sedmice AMA 2 B
7. místo - sedmice AMA 1

14.5.2016 Náchod - finále MČR v mažoretkovém sportu

1. místo - kadetky miniformace pom-pom (AMA 3)
2. místo - kadetky mini MIX (AMA 3)
2. místo - kadetky duo-trio pom-pom Z. Hájková & A. Hartmannová (AMA 3)
4. místo - juniorky mini MIX (AMA 2)
4. místo - seniorky mini MIX (AMA 1)
5. místo - kadetky sólo pom-pom A. Šteyerová (AMA 3)
5. místo - seniorky duo-trio pom-pom B. Kurečková & A. Kurečková (AMA 1)
6. místo - juniorky sólo pom-pom A. Vilášková (AMA 2)
9. místo - seniorky sólo pom-pom Z. Šustáková (AMA 1)
10. místo - seniorky sólo pom-pom K. Sobková (AMA 1)
13. místo - kadetky sólo pom-pom N. Šindlerová (AMA 3) 


7.5.2016 Grand Prix Majorettes Sport, Moskva, Rusko

2. místo - Monika Lelovská sólo baton senior
4. místo - Natalie Nosková sólo baton senior
6. místo - Beata Vodičková sólo baton senior
1. místo  - Beata Vodičková & Monika Lelovská duo baton senior
5. místo - P. Farská & N. Nosková & B. Steinwirthová trio baton senior
1. místo - miniformace baton senior

30.4.-1.5.2016 Finále MČR mažoretek, Kladno

výkonnostní třída "B"
2.místo - kadetky defilé baton (AMA 3)
1.místo - pódiová sestava kadetky (AMA 3)
1.místo - seniorky duo-trio baotn K.Štépánková+N.Fabiánová (AMA 1)
3. místo - juniorky miniformace baton (AMA 2)
3.místo - juniorky pódiová sestava baton (AMA 2)
4.místo - kadetky sólo pom-pom N. Šindlerová (AMA 3)
6.místo - juniorky duo-trio baotn T.Mathiasová + K. Zavadilová (AMA 2)

3. místo - kadetky sólo baton M. Herrmann (AMA 3)
1. místo - kadetky duo-trio baton V. Mathiasová, A. Hrubá, S. Chodurová (AMA 3)
1. misto- kadetky miniformace baton (AMA 3)


17.4.2016 Kvalifikace na MČR, Opava
Výkonnostní třída "A"
1. místo - pódiová sestava kadetky AMA 3
2. místo - pódiová sestava seniorky AMA 1
1. místo - defilé baton kadetky (AMA 3)
3. místo - defilé baton seniorky (AMA 1)
3. místo - duo kadetky H. Zavadilová + A. Šteyerová (AMA 3)
4. místo - duo kadetky I. Jamnická + K. Fabiánová (AMA 3)
1. místo - sólo pom kadetky Amálie Šteyerová (AMA 3)
1. místo - sólo pom seniorky Klára Sobková (AMA 1)
1. místo - duo pom seniorky B. Kurečková + A. Kurečková (AMA 1)
3. místo - sólo pom seniorky Z. Šustáková (AMA 1)
1. místo - mini mix kadetky (AMA 3)
1. místo - mini mix juniorky (AMA 2)
1. místo - mini mix seniorky (AMA 1)
Výkonnostní třída "B"
4. místo - little kadetky pódiová sestava (AMA 4)
2. místo - kadetky pódiová sestava (AMA 3)
2. místo - juniorky pódiová sestava (AMA 2)
2. místo - kadetky defilé (AMA 3)
2. místo - trio baton K. Konečná, B. Měchová, A. Laresová (AMA 3)
3. místo - trio baton S. Chodurová, V. Mathiasová, A. Hrubá (AMA 3)


2.4.2016 Kvalifikace na MČR, Dolní Benešov

Výkonnostní kategorie B
Mini kadetky:
1. místo - Natálie Richterová - solo
2. místo - mini AMA 4
Kadetky:
Solo
4. místo - Sofie Racko
5. místo - Zuzana Špiclová
9. místo - Mariana Herrmann
10. místo - Barbora Pallová
12. místo - Sandra Stočková
Mini
1. místo - AMA3B - Bea, Aďa, Soňka, Viki, Viki, Aďa, Verča
3. místo - AMA3A - Luci, Bety, Neli, Eli, Sofi, Sany, Eli
Junior:
Solo
4. místo - Tereza Mathiasová
Duo
2. místo - Tereza Mathiasová a Klára Zavadilová
2. místo - mini
Seniorky:
Solo
5. místo - Nikol Fabiánová
6. místo - Beáta Vodičková
Duo
1. místo - Nikol Fabiánová a Klára Štěpánková
Pom kadetky:
Solo
2. místo - Nela Šindlerová


Kategorie A
Kadetky:
Solo
1. místo - Amálie Šteyerová
2. místo - Hana Zavadilová
3. místo - Iveta Jamnická
5. misto - Klára Fabiánová
Mini
1. místo - AMA3A - Klárka, Ivet, Zuzi, Bája, Neli, Amálka, Hanča
2. místo -AMA3A - Aďa, Vali, Eli, Kája, Leni, Zuzi
Juniorky:
Solo
1. místo - Adéla Vilášková
3. místo - Klára Pirková
Duo, trio
1. místo - Adéla Vilášková a Klára Pírková
2. místo - Dominika Lissková + Veronika Konečná + Michaela Přibylová
Mini
1. místo - Verča, Domča, Klárka, Míša, Aďa, Terka
Seniorky:
Solo
2. místo - Anna Jakubcová
6. místo - Eliška Kurková
7. místo - Daniela Danzerová
Duo
1. místo - Monika Lelovská a Nikola Ohnheiserová
3. místo - Anna Jakubcová a Eliška Kurková
Mini
1. místo - Danča, Niki, Monča, Niki, Eli, Anička, Klárka
2 Bat solo
2. místo - Eliška Kurková

Pom:
Kadetky:
Duo
1. místo - Zuzana Hájkova a Adéla Hartmannová
Mini
1. místo - Zuzka, Aďa, Ivet, Eli, Amálka, Hanča, Neli
Juniorky:
Solo
4. místo - Adéla Vilášková (AMA 2)

Všem děvčatům moc gratulujeme a děkujeme za podané výkony a reprezentaci
5.3.2016 DOLNÍ BENEŠOV - Excelent cup
 1. místo - sólo baton littlekadetky Natálie Richterová (AMA 4)
1. místo - miniformace baton littlekadetky (AMA 4)
2. místo - skupina baton littlekadetky (AMA 4)
3. místo - skupina baton littlekadetky (MŠ E. Beneše)
1. místo - sólo pom pom kadetky Amálie Šteyerová (AMA 3)
1. místo - duo pom pom kadetky Z. Hájková & A. Hartmannová (AMA 3)
1. místo - miniformace pom pom kadetky (AMA 3)
1. místo - miniformace mix kadetky (AMA 3)
1. místo - skupina baton kadetky výkonnostní třída "A" (AMA 3)
2. místo - skupina baton kadetky výkonnostní třída "B" (AMA 3)
1. místo - sólo baton kadetky Amálie Šteyerová (AMA 3)
1. místo - sólo baton kadetky Mariana Herrmann (AMA 3)
1. místo - sólo baton kadetky Sandra Stočková (AMA 3)
2. místo - sólo baton kadetky Sofie Racko (AMA 3)
3. místo - sólo baton kadetky Zuzana Špiclová (AMA 3)
1. místo - duo baton kadetky A. Hrubá & V. Mathiasová (AMA 3)
2. místo - trio baton kadetky K. Konečná & A. Laresová & B. Měchová (AMA 3)
1. místo - duo baton kadetky A. Šteyerová & H. Zavadilová (AMA 3)
3. místo - duo baton kadetky K. Fabiánová & I. Jamnická (AMA 3)
1. místo - miniformace baton kadetky výkonnostní třída "A" (AMA 3)
3. místo - miniformace baton kadetky výkonnostní třída "A" (AMA 3)
1. místo - miniformace baton kadetky výkonnostní třída "B" (AMA 3A)
1. místo - miniformace baton kadetky výkonnostní třída "B" (AMA 3B)


28.2.2016 STUDÉNKA - Studénecká hůlka
 1. místo - sólo baton littlekadetky Natálie Richterová (AMA 4)
1. místo - miniformace baton littlekadetky (AMA 4)
1. místo - trio baton kadetky "B" K. Konečná & B. Měchová & A. Laresová (AMA 3)
1. místo - sólo baton kadetky "B" Sandra Stočková (AMA 3)
2. místo - sólo baton kadetky "B" Zuzana Špiclová (AMA 3)

13.2.2016 HLUČÍN - Zlatá Hlučínská Hvězda
4. místo sólo pom pom seniorky Klára Sobková
1. místo duo pom pom kadetky Zuzana Hájková & Adéla Hartmannová
1. místo sólo baton děti Natálie Richterová
2. místo miniformace baton děti
1. místo sólo baton mladší kadetky "B" Sandra Stočková
2. místo sólo baton mladší kadetky "B" Sofie Racko
1. místo sólo baton starší kadetky "B" Zuzana Špiclová
4. místo sólo baton kadetky "A" Iveta Jamnická
5. místo sólo baton kadetky "A" Klára Fabiánová
1. místo sólo baton juniorky "B" Tereza Mathiasová
1. místo sólo baton seniorky "B" Nikol Fabiánová
10. místo sólo baton seniorky "A" Eliška Kurková
2. místo duo baton kadetky "B" Soňa Chodurová a Viktorie Mathiasová a Adéla Hrubá
4. místo duo baton kadetky "A" Iveta Jamnická a Klára Fabiánová
3. místo duo baton seniorky "A" Nikol Fabiánová a Klára Štěpánková
1. místo duo baton seniorky "A" Monika Lelovská a Nikola Ohnheiserová
1. místo miniformace baton kadetky "B"
2. místo miniformace baton seniorky "A"


24.1.2016 HRADEC NAD MORAVICÍ - Hradecká hůlka
1. místo - miniformace baton littlekadetky (AMA 4)
3. místo - sólo baton littlekadetky Natálie Richterová (AMA 4)
2. místo - trio baton kadetky "B" A. Hrubá & S. Chodurová & V. Mathiasová (AMA 3)
2. místo - miniformace baton kadetky "B" (AMA 3)
4. místo - sólo baton seniorky "A" Daniela Danzerová (AMA 1)
5. místo - sólo baton seniorky "A" Eliška Kurková (AMA 1)

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!
22687773_1923438207671488_3686661679119862182_n.jpg
holky.jpg
31663351_2157689844246322_3707878458144063488_n.jpg
14212627_1451179804897333_6173882005455528777_n.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one