Jak se vám líbí naše stránky?

Líbí se mi moc. (36 | 82%)

ŠKOLNÍ ROK 2009/2010


Mezinárodní mažoretkový festival v Chorvatsku (Poreč) 23.6-25.6.2010

KADETKY (AMA 3)

Mistryně mezinárodního mažoretkového festivalu - skupina AMA 3 (Waikiki beach)

Mistryně MMF - sólo Beáta Vodičková

Vícemistryně MMF - sedmice AMA 3

Vícemistryně MMF - duo Klára Hofmanová & Eliška Kurková (AMA 3)

2. Vícemistryně MMF -duo Kristýna Hulová & Marie Kepová (AMA 3)

JUNIORKY (AMA 2)

Mistryně mezinárodního mažoretkového festivalu - show skladba: (Práce a peníze)

Vícemistryně MMF - skupina AMA 2 (Money, money, money)

Vícemistryně MMF - sedmice AMA 2

SENIORKY (AMA 1)

2. Vícemistryně MMF - skupina AMA 1 (Hey Gringo!) - Ocenění za nejlepší choreografii festivalu!

2. Vícemistryně MMF - sólo Petra Pavelková

Vyškov semifinále skupin na MČR - 23.5.2010

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci.

3. místo - skupina AMA 3 (postup do finále) skladba: (Waikiki beach)

4. místo - skupina AMA 2 (postup do finále) skladba: (Money, money, money)

4. místo - skupina AMA 1 (postup do finále) skladba: (Hey Gringo!)

2. místo - show AMA 2 (postup do finále) skladba: (Práce a peníze)

Zábřeh kvalifikace sóloformací na MČR - 25.4.2010

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci.

3. místo - Bára Plačková (AMA 3)

2. místo - Kristýna Hulová & Marie Kepová (AMA 3)

3. místo - Beáta Vodičková (AMA 3 - pompom)

3. místo - Kateřina Grygarová & Nikola Ohnheiserová (AMA 2)

3. místo - Lucie Salzmannová & Karolína Schaffartziková (AMA 1)

Bělotín kvalifikace na MČR - 1.5.2010

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci.

2. místo - Sedmice (AMA 2)

3. místo - Trio Linda Herrmanová, Dominika Stiborská, Žaneta Stiborská (AMA 2)

3. místo - Nikola Ohnheiserová & Žaneta Stiborská (pompom AMA 2)

3. místo - MIX AMA 1

6. místo - skupina AMA 3 (postup do semifinále) skladba: (Waikiki beach)

4. místo - skupina AMA 2 (postup do semifinále) skladba: ( Money, money, money)

4. místo - skupina AMA 1 (postup do semifinále) skladba: (Hey Gringo!)

Ledečský taneční pohár 17.4.2010

Beáta Vodičková - 2. místo (AMA 2)

Nikola Ohnheiserová  - 3. místo (AMA 2)

Skupina (AMA 2) show - 2. místo skladba: (Práce a peníze)

Stars cup Ostrava 27.3.2010 

Skupina AMA 4 - 1. místo (Opa Opa)

Skupina AMA 3 - 3. místo (Jungle beat)

likes.jpg
22687773_1923438207671488_3686661679119862182_n.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one